SVADOBNÉ FOTOGRAFIE

Jedna z najnáročnejších disciplín pre fotografa je svadobná fotografia. Okrem toho, že samotný dej plynie pomerne rýchlo a neustále sa niečo deje, treba spomenúť aj to, že veľa okamihov sa už nezopakuje. Mojou snahou je zachytiť nie len všetky momenty zo svadobného dňa, ale podať ich vo forme fotografie oku-lahodiacim spôsobom. Nechcem opakovať rôzne zaužívané frázy, ale rovno Vás odkážem na moju prácu, ktorú si môžete prezrieť v kategórií "svadobné fotografie", kde sa môžete presvedčiť o pravdivosti mojich slov.

RODINNÉ FOTOGRAFIE

Čo môže byť krajšie ako čas strávený so svojimi najbližšími. Preto netreba nechať tieto momentky upadnúť do zabudnutia. Pri rodinnej fotografii je mojou motiváciou prirodzenosť aby mohli na povrch vyplávať čo najviac pozitívnych emócií vo forme úsmevov, či už detí samotných, ale aj ich rodičov ak sa fotenia zúčastnia. Aby som nechodil okolo horúcej kaše rovno Vás pozývam nahliadnuť do sekcie "rodinné fotografie".

TEHOTENSKÉ FOTOGRAFIE

V Živote ženy jedinečný okamih, preto ako aj ostatné výnimočne momenty si zaslúži pamiatku v podobe tehotenskej fotografie. Fotenie je vhodné načasovať na siedmy mesiac tehotenstva a samozrejme aj na čas, ktorý svojimi podmienkami najlepšie vyhovuje tvorbe tohto malého umeleckého diela. Mal som tu česť fotiť niekoľko budúcich maminiek a niektoré z výsledných fotiek si môžete pozrieť aj Vy v sekcii "tehotenské fotografie".

RANDE FOTOGRAFIE

Veľmi milý fotografický žáner, ktorý sa odohráva v uvoľnenej atmosfére. Zoberte svojho milého alebo milú a nechajte si spraviť niekoľko fotiek z vášho rande, kde strávim s vami čas, potrebný na zachytenie toho, čo Vás spája. Často krát fotografovanie rande je použité v predsvadobnom čase, kde snúbencom môže poslúžiť ako vhodný podklad na svadobné oznámenie, prípadne, čo považujem za dôležitejšie, na vzájomné lepšie spoznanie sa s fotografom. S touto fotografickou témou mám už niekoľko skúseností, ktoré si môžete pozrieť v sekcii "fotografie rande".